Dāvanu karte par dziesmas ierakstīšanu studijā

S.S.Music studija piedāvā dāvanu kartes katrai gaumei! Šī ir pārsteidzoša un ļoti neparasta dāvana, kas nes tās īpašniekam prieku. Un mēs no savas puses garantējam maksimāli komfortablus apstākļus darba laikā, lai prieks nes ne tikai rezultātu, bet arī procesu!

Dāvanu karti dziesmas ierakstīšanai ierakstu studijā var uzdāvināt ikvienam – pieaugušajam, bērnam, vokālistam ar pieredzi un pat kādam, kam vēl nav pieredzes dziesmu izpildē.

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj "pavilkt" un izlabot gandrīz visas izpildes kļūdas. Mūsu pieklājīgie un diskrētie skaņu inženieri palīdzēt ikvienam justies ērti dziesmas ierakstīšanas laikā. Mēs palīdzēsim pierast, pierakstīsim un, ja nepieciešams, sastādīsim aranžējumu.

Uzdāviniet dāvanu karti par dziesmas ierakstīšanu no S.S.Music studijas mīļotajam cilvēkam, un kopā būsiet pārsteigti par rezultātu!
Šīs dāvanas iespaidi paliks atmiņā uz ilgu laiku, un dāvanā saņemtais dziesmas ieraksts paliks uz visiem laikiem!

Dāvanu karte par dziesmas ierakstīšanu studijā

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Lai veiktu ierakstu profesionālā ierakstu studijā, klientam nav jābūt profesionālim.  Piedāvājumā ir iekļauts skaņu ieraksts profesionālā ierakstu studijā, skaņu režisora ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi skaņu un mūzikas pasaulē pavadībā. Ieraksta apstrāde (ja nepieciešams) un ieraksta noformējums (pēc Klienta pieprasījuma) un nosūtīšana Klientam. Iemūžiniet sapni!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Atbilstoši Jūsu izvēlētās dāvanu kartes vērtībai, tiek piedāvāti šādi pakalpojumi:

Bērnu dziesmas ieraksts bez pavadījuma 40.00 €

Mūzikas instrumenta spēles ieraksts 30.00 €

Dziesmas ieraksts pieaugušajiem bez pavadījuma 50.00 €

Muzikālais pavadījums jeb aranžējums no 50.00€ (atkarīgs no sarežģītības pakāpes)

Noformējiet dāvanu karti par summu atbilstoši Jūsu izvēlētajam ierakstam.

Ja Jūs vēlaties veikt vairākus ierakstus vai pieteikt ieraksta noformējumu, iegādājaties dāvanu karti par kopējo pakalpojuma summu.