Pasākumu tehniskais nodrošinājums

Pilna servisa skaņas un gaismas tehnikas, inventāra noma, pasākumu apskaņošana un gaismošana, kā arī visi nepieciešamie pakalpojumi, lai nodrošinātu atbilstošu noskaņu un nevainojamu dzīvās mūzikas vai DJ skanējumu.

Pasākuma tehniskais aprīkojums ir galvenais un neaizstājamais nosacījums pasākuma laikā.

Mūsu komandai ir pietiekama pieredze ar tehnisko aprīkojumu jebkuriem pasākumiem. Mēs varam tehniski nodrošināt jebkāda lieluma pasākumu: tematiskos pasākumus, jubilejas, kāzas, dzimšanas dienas, koncertus utt. Piedāvājam kvalitatīvu profesionālo skaņas, gaismas efektu, LED ekrānu un citu tehniku pasākumiem.

Mēs esam pretimnākošs un stabils sadarbības partneris.

Laicīgi rezervējot tehniku vai mūsu pakalpojumu, Jūs iegūstat garantijas, ka Jums nepieciešamajā datumā viss būs pieejams.

Pasākumu tehniskais nodrošinājums
Mūsu pakalpojumu piedāvājums:
 • augstas kvalitātes skaņas tehnikas noma

  mūzikas instrumenti spēlēšanai dzīvajā, skaņas pultis, DJ pultis un atskaņotāji, vadu un bezvadu mikrofoni, skandas (tumbas);

  Profesionāla skaņu tehnika palīdzēs radīt pasākumam atbilstošu skaņas noformējumu, kas padarīs jūsu pasākumu acīm un ausīm tīkamu.

 • augstas kvalitātes gaismu tehnikas noma

  krāsainas gaismas ar specefektiem, gaismas telpu svinīgumam, LED prožektori.

  Gaismu tehnika ne tikai izgaismos pasākuma norises vietu, bet arī radīs pasākumam atbilstošu krāsainu noformējumu, kas padarīs jūsu pasākumu krāšņāku un vizuāli patīkamāku.

 • pasākumu tehniskais nodrošinājums apskaņošanai un gaismošanai

  tehnikas transportēšana uz/no pasākuma vietas, tehnikas montāža (uzstādīšana) un demontāža, gaismošana (gaismu vadība) pasākuma laikā, skaņu operatora pakalpojumi, apskaņošana, DJ pakalpojumi.

 • specefektu mašīnu noma

  dūmu mašīnas, burbuļu mašīnas, vizuālo efektu mašīnas – tās ir konfeti, burbuļu un dūmu veidošanas mašīnas, kas padarīs jūsu ballīti krāšņāku un vizuāli izteiksmīgāku.

 • video projektoru un ekrānu noma

  
prezentācijām, mājas kino vakariem vai brīvdabas kino seansiem.