Par S.S. Music

Uzņēmums SIA “S.S.MUSIC” darbojas kultūras, mūzikas un radošajā sfērā.
Galvenie darbības virzieni ir pasākumu muzikālais noformējums (grupa BRUĢIS, Austrumkrasts, Sandra Sproģa soloprojekts, Trīs vīri laivā, u.c.), pasākumu tehniskais nodrošinājums (skaņa - apskaņošana, gaisma - gaismošana),pasākumu mobilā skatuve 8X 6m,  pasākumu producēšana un vadīšana, vizuālais noformējums un noma, skaņu ierakstu studija.

Uzņēmuma pastāvēšanas laikā, esam realizējuši daudz vērienīgu un izaicinošu projektu, piedalījušies un atbalstījuši dažādus pasākumus. Mūsu klientu vidū ir uzņēmumi, kas nodrošina vietējas un starptautiskas nozīmes koncertu, šovu, balles, pasākumu un  konferenču tehnisko atbalstu, gan mūziķi, kultūras nami un valsts pārvaldes institūcijas.

Mums rūp rezultāts. Iespēja būt klāt procesos, kur rodas Notikums, ir mūsu virzītājspēks, tāpēc esam apņēmības pilni sniegt iespējami labāko risinājumu ik reizi.

Katrs veiksmīgi realizēts vai atbalstīts projekts mūs iedvesmo, padara vēl zinošākus un pieredzes bagātākus. Tāpēc, lai vairāk apmierinātu cilvēku vajadzības un vēlmes, uzņēmumam radās biznesa ideja - vienot visas darbības jomas vienā vidē, radot iedvesmojoši, unikālu vidi mūzikai un kultūrai.

 

Vīzija

Mūsu izaicinājums un apņemšanās - būt labākajiem nozarē, saglabājot līdera pozīcijas ilgtermiņā, kas ir iespējams nepārtraukti pilnveidojoties, izprotot klientu vajadzības un vēlmes, piedāvājot tiem atbilstošus, augstvērtīgus piedāvājumus un risinājumus.

Misija

Mēs piepildām cilvēku sapņus, vēlmes un vajadzības, radot ideālu aktīvu un radošu, muzikālo un kultūras telpu ar laika gaitā pieaugošu vērtību.

Mērķi

Organizēt augstas kvalitātes pilna servisa aktīvus un radošus, muzikālus un kultūras  pasākumus ar lielu pievienoto vērtību, un piedāvāt daudzfunkcionālus kultūras pakalpojumus Madonā , ievērojot klienta vēlmes un vajadzības.

Par S.S. Music

Kompānijas vērtības:

UNIKALITĀTE – radīt inovatīvus un  unikālus projektus,darbus, piedāvājumus.

PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA – radīt darbus/projektus ar pievienoto vērtību, jo tikai vērtība rada uzticamus sekotājus .

ORIĢINALITĀTE – radīt darbus/projektus, kas ar savu unikālumu un oriģinalitāti, paliek atmiņās. 

AMBICIOZITĀTE - mēs spējam sasniegt mērķus un nebaidāmies no vissarežģītākajiem darbiem, jo tikai tā var realizēt vistrakākos projektus.

KVALITĀTE – mēs realizējam projektus ar mērķi radīt jaunus kvalitātes standartus katrā konkrētajā jomā un pakalpojumā, ko piedāvājam.