Fotozona, telpas dizains, gaismas

Fotozona ir lieliska iespēja izklaidēt viesus un iegūt lieliskas bildes pat vidē, kur nav skaistu ainavu fotosesijai.

 Lai iegūtu patīkamu pieredzi un labas bildes,  bieži izmanto foto zonu. Konstrukcija ir siena ar skaistu attēlu, tai blakus tiek fotografēti svētku viesi. Ja pasākums  ir tematisks, attēls uz fona var atbilst noteiktajai svētku tēmai.

  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
  • Fotozona, telpas dizains, gaismas
Fotozona, telpas dizains, gaismas

Vispopulārākā - klasikā fotozona - jebkāda siena, kas dekorēta ar lieliem rāmjiem, kuros viesi var fotografēties. Šī ir diezgan vienkārša, taču jautra un ērta iespēja. To papildina ar dažādiem atribūtiem - ūsām, lūpām, smieklīgām brillēm un parūkām, uzrakstiem un burtiem, mākoņiem ar frāzēm un tukšiem, lai tos uzrakstītu pats. Šāda foto zona var viegli pārvietoties no vienas  vietas daļas uz otru dažu minūšu laikā. Klasiskās fotosienas izmēri parasti ir 2*2m vai nedaudz vairāk, tātad rāmis būs 100% aizpildīts. Un pašu foto zonu var novietot gan ārā, gan iekštelpās, ja ceremonija un vakariņas tiek rīkotas zālē, bez iespējas iziet ārā.

Kreatīvās foto zonas - visefektīvākais un drošākais variants būs radoša, individuāla foto zona, pārdomāta pasākuma stilā. Šajā gadījumā nevar iztikt bez dekoratoriem. Der jebkas - mājīgs kamīns, paklājs, stāvlamps, atzveltnes krēslu. Un kādam der īsta siena būda: siena kaudzes, zirgs, pakavi veiksmei. Mājīgām romantiskām fotogrāfijām ir piemērotas vintage mēbeles zem liela koka lapotnes un lustras, kas karājas no zariem. Īpaši radošiem - fotofons no paletēm, sieta un metāla podiņiem uz tā.

Interaktīvā foto zona - te var būt milzīgi burti, kurus var salikt atsevišķos vārdos, vai siena, kurā tiek projicēti attēli no projektora. Tādējādi viena daļa viesu var tikt nofotografēta uz trakojošā okeāna fona, bet citi izvēlas klusu paradīzes gabalu Havaju salās. Interaktīvā foto zona nozīmē pastāvīgu izskata maiņu - atkarībā no viesu iztēles un vēlmēm. Varat burāt pa jūru vai atrasties pie 50. gadu kabrioleta stūres. Un pats galvenais, neaizmirstiet šīm Instagram fotogrāfijām izdomāt tagu!

Divi vienā - praktiskiem pāriem, kā arī pāriem, kuriem nav pietiekami daudz vietas, lai izvietotu visas  norises vietas zonas, ir arī sava iespēja. Ceremonijas zona gludi pārtop par ... foto zonu! Arka, greznas ziedu kompozīcijas – tas viss var būt brīnišķīgs fons fotosesijai ar viesiem. Piekrītiet krēslu noņemšanai pirms fotosesijas, un jūs un jūsu līgavainis varēsiet izbaudīt pilnvērtīgu foto zonu, lai fotografētu kopā ar saviem mīļajiem.

Rekvizīti - foto zonas rekvizīti vienmēr samazina spriedzi, atbrīvo atmosfēru un palīdz viesiem atpūsties fotoattēlā. Par rekvizītu var būt jebkurš priekšmets: foto atribūti, velosipēds un cits transports, snovbords, longbords vai skrituļdēlis, krīta tabletes un mākoņi, ziedi, rāmji, vārdi no koka un citiem materiāliem. Galvenais ir radīt jautru noskaņu saviem viesiem savos svētkos!