Grupa Austrumkrasts

2006.gadā tapa Sandra Sproģa ("Bruģis") un Jura Skrajāna ("Bumerangs") sadarbības kopprojekts  “Austrumkrasts”  ar albumu" Krustceles". " Austrumkrasts" ir  kantrīmūzikas grupa no Madonas, kura vairākas reizes piedalījusies dažādos kantrī festivālos.

Izdevusi studijas albumu "Krustceles"  un dziesmu izlases.
Populārākās dziesmas – Atmiņas, Tevi gaidot, Krustceles, Laika pieskāriens.

  • Grupa Austrumkrasts
  • Grupa Austrumkrasts
  • Grupa Austrumkrasts
  • Grupa Austrumkrasts
Grupa Austrumkrasts

Pirms 20 gadiem Latvijā uzliesmoja ne vien kurtizāņu ugunskurs, bet vesela plejāde ar “country” jeb lauku mūzikas hitiem. Iepriekš pazīstamās ziņģes un naivais sintezatoru šlāgerpops tika nolikti malā, un jaunu ēru Latvijas vieglajā mūzikas žanrā uzsāka vīri un sievas ar kovboju cepurēm, stīlģitāras un pat vesels kantri festivāls.  

Krustceles - vieta, kur satiekas ceļi, vieta, kur satiekas idejas un iespējas, vieta, kur vienmēr var sākt jaunu virzienu. Tieši šādās noskaņās tapa dziesma "Krustceles", kurās satikās divi ieceru bagāti mūziķi Sandris Sproģis ("Bruģis")un Juris Skrajāns ( "Bumerangs"), lai apvienotos jaunā kopīgā projektā. Dziesma "Krustceles"strauji guva panākumus un jau drīzā laikā kļuva par otro populārāko dziesmu LR2 country mūzikas aptaujā. Panākumu spārnoti, mūziķi radīja jaunas dziesmas, pieaicinot arī dažādus viesmāksliniekus. Jau 2006.gadā, kopā ar kolrīto dziedātāju Linitu, tika ierakstīta dziesma "Laika pieskāriens", kura īsā laika periodā kļuva par spēlētāko dziesmu LR2, turējās ilgu laiku TOP virsotnē, un arī šobrīd atrodas starp populārākajām dziesmām. Ap šo laiku grupas sastāvam pievienojās basģitārists Eduards Glotovs (" Remix") un bundzinieks Vilnis Krieviņš ("Remix"). Grupa arvien pilnveido savu dziesmu skanējumu un rūpējas par jaunu ideju īstenošanu. Mūziķi aktīvi piedalījās dažādos Latvijas mūzikas pasākumos.

Krustceles - šī ir īstā vieta, kur dziesmai satikties ar sirdi.