Iegriežam Rock n Roll Madonā

SIA S.S.Music aicina - nāciet un piedzīvojiet neaizmirstamu rokenrola deju vakaru, kur laiks iegriezīsies 50. gadu mūzikā, modē un atmosfērā! Varēsiet klausīties populārākās  rokenrola dziesmas no Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard un citiem leģendāriem mūziķu repertuāriem. Iemācieties dažus rokenrola dejas soļus un parādīt savu talantu uz deju grīdas. Vērot deju grupu un deju pāru paraugdemonstrējumus, kā arī ļauties citiem pārsteigumiem un konkursiem.

  • Iegriežam Rock n Roll Madonā
Iegriežam Rock n Roll Madonā

Cienījamās dāmas un kungi!

Vai zinājāt, ka par pirmo rokenrola dziesmu tiek uzskatīta Bila Heilija ‘‘Rock around the clock’’ un  to, ka  Rock’n’roll radās 20. gadsimta 50. gadu sākumā no  melnā ritmblūza un balto kantrimūzikas mijiedarbības?  
Rock’n’roll ir  stils, kultūra un vēsture. Tas ir saistīts ar Amerikas zelta gadiem 20. gadsimta 50. un 60. gados, kad valstī valdīja ekonomiskais uzplaukums, sociālās pārmaiņas un jaunrades gars.  Rokenrols kā dzīvesveids, kas iedvesmoja un iedvesmo miljoniem cilvēku pasaulē, jo tās ir sajūtas, kad mūsu jūtas un emocijas tiek paustas ar skaņu un kustību. 
“ROCK’N’ROLL  ir un būs vienmēr dzīvs!”
 

Pasākumā piedalās:
Ivars Pētersons ar grupu “PETERSONS BAND”
Svinga deju studija “JAZZ FAMILY”
Mūsdienu deju grupa “ALIENS”
Madonas saksofonu kvartets
Stepa dejas studija “SOUL TAP”
Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju izbaudīt rokenrola sajūtas  ar mums       50. gadu stilā! Rezervējiet savu vietu jau tagad!

Foto pietura, atrakcijas, konkursi,  balvas, pārsteigumi

Vakara gaitā  darbosies “Rockabilly” bārs ar dzērieniem un uzkodām, kā arī  viesu apkalpošana pie galdiņiem.

Ieejas biļetes pieejamas Biļešu paradīzē vai Madonas KN kasē

Vietu skaits ierobežots

Pasākumā nav atļauts ienest dzērienus un ēdienus.
Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti SIA “S.S.Music” vietnē www.ssmusic.lv un arī sociālo tīklu kontos.


Organizators:  SIA S.S.Music un Deko Stils Madona
Apdrošināšana:  Pasākumam pieejama apdrošināšana
Pasākuma ilgums: ~ 6 stundas
Ieeja no: 19:00 

JAUNUMI, NOTIKUMI

Pārējie jaunumi >